Schiedel on Monier Grupi üks oluline osa mis on juba üle 60 aasta Euroopas valmistanud, täiustanud ja moderniseerinud korstnasüsteeme. Schiedel on esimene korstnasüsteemide tootja Euroopas, kes on saanud ISO 9001 kvaliteedisertifikaadi. Tänu pikaajalisele kogemusele selles vallas oleme pidevalt täiustanud meie korstnasüsteemide tehnilisi lahendusi. Oleme palju panustanud et meie tooted oleksid turvalised, keskkonnasõbralikud ja et neid oleks lihtne paigaldada.

THERMOSPLIT – KAITSE KÜLMASILLA VASTU

2011. aastal on Schiedel  täiustanud oma Rondo Plus korstnasüsteemi ja välja töötanud ainulaadse külmasilla kaitse THERMOSPLIT!

Thermosplit on soojustatud Rondo Plusi moodulplokk, mis tänu oma isoleerivale vahekihile annab võimaluse vähendada külmasilla efekti maja välispiirete soojustuses.

Külmasilla efekti vähendamiseks oma hoones piisab vaid ühest Thermosplit plokist kogu korstnasüsteemile. Thermosplit paigaldatakse soojustatud katuselae konstruktsiooni sisse, seal aitab ploki horisontaalne soojustatud vahekiht vähendada sooja õhu kadu korstna kaudu.

Kui teil on tegu hoone soojustamata II korruse või katusealusega, siis on soovitav kasutada ühte Thermosplitti ka korruse vahelae läbiviigus.

Thermosplit on ka ideaalne vältimaks soojakadu külma keldri puhul.

Thermosplitti on lihtne ja mugav paigaldada – see liimitakse korstnale nagu standardne Rondo mantelplokk. Ei pea kasutama lisamaterjale ega täiendavaid tööoperatsioone. Ka viimistluse osas ei tule rakendada eritöötlust.

MOODULKORSTEN ISOKERN

Isokern moodulkorstna elementplokk on kerge ja lihtsalt paigaldatav. Korstnaladumine on olnud siiani ainult oskustööliste kätt nõudev töö, nüüdsest saab aga igaüks ise kiiresti ja kerge vaevaga korstna paigaldada. Isokern moodulkorsten on terviklahendus, sisaldades kõiki elemente, mis on vajalikud kvaliteetse korstna ehitamiseks. Korsten sobib igasuguse küttekoldega, kui küttematerjaliks on puu. Saadaval läbimõõdud 160, 180 ja 200.

Nüüd on Isokerni moodulkorsten kõigi edasimüüjate juures saadaval väga hea hinnaga! Vaata lähemalt hinnakirjast:

MOODULKORSTEN RONDO PLUS

Rondo Plus on turvaline ja vastupidav korstnasüsteem. Elementplokke saab hõlpsalt töödelda ja paigaldus on lihtne. Selgete paigaldusjuhiste abil on korstna ladumine jõukohane kõigile. Schiedel moodulkorstnate sarja on heaks kiitnud nii ehitusmeistrid kui ka tavatarbijad. Õigesti laotud ja kvaliteetne korsten tagab efektiivse põlemise küttekoldes ja on keskkonnasõbralik. Õieti toimides tuleb alati korsten laduda vastavalt küttekolde tüübile.

Rondo Plus sobib eramajade, paarismajade, rivimajade, saunade ja suvilate ahjudele, kaminatele, keristele, küttekateldele jne.

SAUNAKORSTEN

Schiedeli Saunakorsten on lihtsalt paigaldatav terviklahendus, mis on testitud süsteemina ning mis omab kehtivatele euronormidele vastavat CE-märgistust.
Sobib ühendamiseks saunakeristega, mille ühendustoru läbimõõt on 115-120 mm.

Saunakorstna komplektis olev korsten on 2,4 m pikkune, lõõri läbimõõduga
120 mm ja poleeritud RST väliskestaga.

Korstna komplekt on pakitud kahte karpi. Vajadusel saab juurde osta 1 m ja 0,5 m korstnaelemente.

KERASTAR

Kerge keraamiline moodulkorsten Kerastar sobib hästi kaasaegse ehitusstiili ja sisustusega, samas on ta ka suurepäraseks lahenduseks vanasse majja uue küttekolde ehitamisel.

Kerastaris on ühendatud keraamilise korstna kestvus ja vastupidavus metallkorstna kerguse, lihtsuse ning nägusa välimusega. Kerastar koosneb keraamilisest isostaatpressitud sisetorust, seda ümbritsevast soojaisolatsioonikihist ja välisest roostevabast teraskestast.

PERMEETER

Permeetri väliskest on tsinkkattega terasplekist, mis on värvitud mustaks. Saadaval 130 ja 150 mm siseläbimõõduga. Sobib kõikidele tahkel kütusel töötavatele kütteseadmetele (ahjud, kaminad, pliidid ja saunakerised) kuivade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600ºC.

TOPELTSEINAGA METALLKORSTEN ICS

ICS on 3-kihiline topeltseinaga metallist moodulkorstnasüsteem, mis koosneb sisemisest kõrgekvaliteedilisest roostevabast suitsutorust, tulekindlast Superwool-villast isolatsioonikihist (25 või 50 mm) ning välisest roostevabast terasest kestast. Sisemise suitsutoru valmistamisel on kasutatud 0,6 mm paksust roostevabast terasest markeeringuga 316L/1.4404, väliskest on tehtud roostevabas terasest 304/1.4301 ning sise- ja väliskest on omavahel isoleeritud kõrgekvaliteedilise Superwool-isolatsioonivillaga.

     ICS 25 (Isolatsioonikiht 25mm)

Sobib kõikidele standardsetele õli- ja gaasi keskküttekateldele märgade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 200º C. ICS25 sisetoru liitevaltsile elastse tihendi lisamisel saame alarõhul töötavast korstnasüsteemist rõhulkassi P1 süsteemi ICSPlus korstna.

     ICS 50 (Isolatsioonikiht 50mm)

Sobib kõikidele tahkel kütusel töötavatele kütteseadmetele (ahjud, kaminad, pliidid ja saunakerised) kuivade töötingimuste režiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600ºC.

MUSTAD ÜHENDUSTORUD

Üheseinalised ühendustorud on valmistatud EN 10025 nõuetele vastavast standardsest terasest paksusega 2 mm. Torud on saadaval kahes läbimõõdus: 130 ja 150 mm. Ühendustorusid kasutatakse tahkel küttel töötavate kütteseadmete (välja arvatud keskküttekatlad ja teised kondensi tekitavad kütteseadmed) ühendamiseks korstnaga ning on ette nähtud töötama kuivades tingimustes maksimaalsel temperatuuril kuni 600°C.

Paigaldusest ja hooldusest loe lähemalt  paremal olevalt lingilt.

ÜHESEINALINE METALLKORSTEN PRIMA PLUS

Prima Plus on kõrgekvaliteedilisest 316L roostevabast terasest valmistatud üheseinaline korstnasüsteem seinapaksusega 0,6 mm. See on mõeldud kasutamiseks telliskorstna suitsulõõri sisetoruna nii renoveerimisel kui ka juhul, kui kütteseadmest või muudest asjaoludest tulenevalt on korsten ette nähtud töötama märjas töökeskkonnas. Vajadusel saame torude ühendusele elastse tihendi lisamisel alarõhul töötavast korstnasüsteemist rõhulkassi P1 süsteemi korstna.

Prima Plus sobib kõikidele standardsetele õli- ja gaasi keskküttekateldele märgade töötingimuste reshiimis, juhul kui kütteseadme suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni 450 8C või lühiajaliselt kuni 600 8C. Prima Plusi sisetoru liitevaltsile elastse tihendi lisamisel saame alarõhul töötavast korstnasüsteemist rõhulkassi P1 süsteemi korstna, mille lubatud töötemperatuur on max 200º C .

PAINDUV SUITSUTORU TECNOFLEX

TecnoFlex on kahekihilise seinaga painduv suitsutoru, mis on mõeldud olemasoleva renoveeritava telliskorstna suitsulõõri sisemiseks vooderdamiseks.

Suitsutoru on valmistatud kõrgekvaliteedilisest 316L roostevabast terasest paksusega 0,12 mm.

TecnoFlex sobib kõikidele standardsetele õli-, gaasi- ja kombineeritud kütusega kütteseadmetele, mille suitsugaaside väljundtemperatuur on kuni max 600º C.