Pakkumine restoranidele, baaridele ja teistele toitlustusrajatistele

Vilpe Silent Kitchen seeria pakub lahendusi ka kõige nõudlikumatele klientidele. Teeme omalt poolt kõik, et meie pakutavad toitlustustööstusele mõeldud köögikubud oleksid kõige kvaliteetsemad, usaldusväärsemad ja ergonoomilisemad. Tooted on valmistatud roostevabast terasest ja kergesti hooldatavad.

Köögikubu mõõtmed, materjalid ja sellega ühendatud VILPE ventilaatori tüüp ja võimsus valitakse vastavalt iga kliendi vajadustele. Palun võtke ühendust meie müügimehega , et saaksime teha teile sobivaima pakkumise.

VILPE katuseventilaator

Antud ventilaator on VILPE Silent Kitcheni seeria põhikomponent. See on oma klassi kvaliteetseim seade, mille paigaldus tagab pikaajalise ja usaldusväärse toimimise ning ruumide suurepärase ventileerimise mitte ainult köögis, vaid terves majas.  Seda eristab kerge konstruktsioon (väliskorpus on valmistatud kvaliteetsest polüpropüleenist), suur vastupidavus mehhaanilistele vigastustele ja karmidele ilmaoludele. Ventilaator töötab veatult olenemata temperatuurist ja ilmaoludest (katsetatud nii arktilises kui ka troopilises kliimas). VILPE katuseventilaatorite tööiga ulatub 15-20 aastani. Mootorid kestavad kaua ja nende töös esineb harva rikkeid.

VILPE katuseventilaatorites kasutatavad mootorid pärinevad tuntud Saksa ettevõttelt EBM PAPST, mis on maailma juhtiv ventilaatorite ja mootorite tootja ning saanud mitmeid auhindu nii tehnoloogiliste lahenduste kui ka kliima- ja keskkkonnakaitse osas.

P-tüüp mudelid

Paigaldatakse katusele koos sobiva läbiviiguga

S-tüüp mudelid

Paigaldatakse venitaltsioonikanalisse paigalduskomplekti abil.